Branding - identyfikacja wizualna w Poznaniu

BRANDING – Goodway Communication Poznań

To właśnie tu najpełniej objawia się nasz kunszt tworzenia. Tu – w agencji marketingowej Goodway w Poznaniu rodzą się nowe, ważne i wielkie nazwy, marki, firmy. Współpracujemy z klientami z całej Polski, jesteśmy kowalem niejednego losu, rodzicami chrzestnymi debiutujących brandów i inicjatorami wielu interesujących metamorfoz w ramach rebrandingu. Kreowanie tożsamości, identyfikacja wizualna i zarządzanie nią jest dla nas zawsze ciekawym wyzwaniem. To pola naszego zaangażowania i zadania, których zawsze podejmujemy się z ogromnym zaangażowaniem.

Profesjonalne zarządzanie wizerunkiem

Chcesz, by Twoja marka była warta miliony? Pragniesz zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność swojej firmy? Zadbaj o dobry branding. To od niego wszystko się zaczyna. W dobie internetu, mediów społecznościowych i marketingu szeptanego wizerunek liczy się, jak nigdy wcześniej. Opinia klientów to potęga, a współczesne kanały komunikacji sprawiają, że rozprzestrzenia się ona z prędkością światła. Warto więc zadbać o jakość brandingu, spójny przekaz i komunikację za pomocą różnych środków przekazu. Umiejętnie opracowane działania pozwalają na osiągnięcie szybkiego i z czasem trwałego efektu, który pozytywnie Cię zaskoczy.

Nasz poznański zespół, doświadczeni specjaliści z zakresu identyfikacji wizualnej i brandingu, w oparciu o Twoje potrzeby i swoją wiedzę wymyślą, zaprojektują i wykonają dla Ciebie:

  • Logo i nazwę firmy, produktu
  • Storytelling
  • Pełną identyfikację wizualną (corporate identity)
  • Papeterię firmową
  • Księgę marki
  • Rebranding (zmiana lub odświeżenie marki)
  • Zarządzanie tożsamością marki

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu identyfikacji wizualnej, a oferowany przez nas branding to jedna z naszych specjalności. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!