KAŻDE PYTANIE MOŻE BYĆ POCZĄTKIEM CZEGOŚ WIELKIEGO

  Firma / Imię i nazwisko

  Telefon

  Email

  Temat

  Treść wiadomości

  Zgodnie z wprowadzonym w życie w dniu 25 maja 2018 rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Ogólne Rozporządzenie” lub „RODO”):

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez Goodway Communication z siedzibą w Poznaniu, ul. Kozienicka 23a w celach marketingowych, w tym poprawy obsługi klientów, informowania o produktach lub usługach, ofertach specjalnych itp.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Goodway Communication. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kozienicka 23a drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Goodway Communication z siedzibą w Poznaniu, ul. Kozienicka 23a w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Goodway Communication z siedzibą w Poznaniu, ul. Kozienicka 23a treści dotyczących oferty przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.