marketing 360 stopni

PUBLIC RELATIONS – Goodway Communication Poznań

Poznań – to tutaj, w stolicy Wielkopolski, pracujemy na wizerunek klientów z całej Polski,, budujemy relacje, prowadzimy rzetelną komunikację dotyczącą Twojej firmy we wszystkich dostępnych kanałach. Dbamy o dobre imię Twojej firmy, kreując pozytywny obraz marek, budujemy zaufanie do nich. Korzystamy z szerokiego wachlarza narzędzi, dobierając dla klienta najbardziej optymalną drogę i sposób na kreowanie pozytywnych dla niej opinii. Jako specjaliści ds. public relations, wiemy co zrobić, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Aby firma posiadała pozytywny wizerunek, należy zintegrować wiele działań. Ponadto budowa i tworzenie korzystnych relacji to proces długotrwały. Znamy się na tym – Goodway jest specjalistą w tej dziedzinie

„Nieważne jak o Tobie mówią, ważne żeby mówili” ten cytat zna chyba każdy pracownik i specjalista agencji PR. Naginamy trochę tę zasadę i gwarantujemy, że o naszych klientach mówi się tylko dobrze. Doradzamy i pomagamy w zakresie:

  • Komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Relacji z mediami
  • Relacji z inwestorami
  • Budowania wizerunku (pracodawcy, firmy, marki)
  • Identyfikacji wizualnej firmy
  • Public relations w Internecie
  • Sponsoringu
  • Audytów wizerunkowych
  • Zarządzania kryzysowego

Może warto już dziś zatroszczyć się o wizerunek swojej firmy, skontaktuj się z nami   Zadbamy o Twoje public relations – sprawimy, że będą o Tobie mówić tylko dobrze. Powierz to niezmiernie ważne zadanie firmie Goodway – ekspertom od spraw budowy wizerunku.

Dlaczego Państwa firma potrzebuje nas i Public Relations

Największe sukcesy osiągają przede wszystkim Ci ludzie, którzy nie tylko tworzą i efektywnie sprzedają jakieś dobra i wartości, ale są też pozytywnie postrzegani przez otoczenie – po prostu: lubiani. Z przedsiębiorstwami jest podobnie. O ich powodzeniu decyduje nie tylko produkt i sprzedaż, ale także korzystny wizerunek.

Jako agencja PR z Poznania dbamy więc o to, by firma naszego Klienta cieszyła się dobrą reputacją wśród swoich klientów, bo ich satysfakcja przyciągnie kolejnych, a niezadowolenie sprawi, że inni się od firmy odwrócą. Oznacza to nie tylko troskę sprzedawców o skuteczną sprzedaż i profesjonalną obsługę, ale i umiejętne reagowanie na problemy.

Zapewniamy skuteczne informowanie otoczenia o tym, co dzieje się w firmie. Umiemy korzystnie przedstawić jej sukcesy i zachodzące w niej zmiany, ale też reagować na sytuacje kryzysowe.

Pamiętamy o relacjach z władzami lokalnymi, bankami i partnerami biznesowymi, ale też i z konkurencją. Dbamy o to, by firma pozostawiała zawsze dobre wrażenie. Zapraszamy do współpracy z Goodway Communication – agencją public relations z Poznania.